|
Wilt u Den Haag met de vele bezienswaardigheden eens op een andere manier beleven, dan is deze puzzeltocht echt iets voor u. Samen met uw teamgenoten ontdekt u al puzzelend de mooiste plekjes, geheimen en verborgen liedjes van Den Haag. U beleeft hilarische onvergetelijke momenten en leert uw teamgenoot eens op een andere manier kennen.
U kunt de vragen beantwoorden door creatief te zijn, samen te werken, de juiste mensen aan te spreken en logisch na te denken. Kortom een ludiek bedrijfsuitje of groepsuitje waar u bij geweest moet zijn!
Voor wie, bedrijfsuitje of groepsuitje?
Deze city game/city tour/puzzeltocht is spannend, sensationeel en uitdagend als bedrijfsuitje, teamuitje, vrijgezellenfeest, groepsuitje, familiefeest of zomaar een uitje en ook goed in te zetten als teambuilding activiteit.
Teambuilding
Wilt u uit uw team, energie, bevlogenheid en inspiratie halen, maar het vooral ook leuk hebben? Dan is deze puzzeltocht "de Parels van Den Haag" echt iets voor u!
Een echte aanrader als teambuilding activiteit!
De puzzeltocht is inclusief: |
|
- Gezellig ontvangst met kopje thee
- Gebruikmaking van een MP-3 voor de Haagse muziekvragen
- Bezoek aan de kelder van de Ridderzaal waar o.a. een miniatuur van de Prinsjesdagstoet uit de jaren '50 is te zien
- Bezoek aan de Tweede Kamer waar het boek de Erelijst der Gevallenen van de 2e W.O. is te zien
- Nakijken van de vragen en bekendmaking van het winnende team
|
|
Locatie Den Haag |
|
- Sfeervolle ontvangstlocatie in het historisch centrum van Den Haag, het Hofkwartier
- Parkeergelegenheid en openbaar vervoer op loopafstand
|
|
Tijdsduur |
|
- Ongeveer 1,5 inclusief uitleg en nakijken van de vragen
- Een langere versie van deze puzzeltocht behoort ook tot de mogelijkheden. Deze duurt ongeveer 2,5 - 3 uur. Prijs op aanvraag
|
|
Prijs |
|
- Prijs €235,- t/m 10 prs. Bij deelname minder dan 10 prs. prijs op aanvraag.
- Groepskorting boven de 10 prs. Bel voor info 070-3561998
- Bedrijven ex. btw
|
|
Optioneel bij de puzzeltocht bij te boeken |
|
|
|
|
Andere puzzeltochten:
Puzzeltocht Art and Fun in Den Haag
Puzzeltocht Undercover in Den Haag
Puzzeltocht Vincent van Gogh in Den Haag
GPS puzzeltocht der Zintuigen in Den Haag
Home
|
|
|